Obuwie

OBUWIE podologiczne dla każdego i na każdą stopę.

arcopedico

Jeśli dla Ciebie kupienie wygodnych butów to jak wygrana w totolotka zapraszamy do gabinetu. W naszej ofercie mamy buty portugalskiej firmy Arcopedico. Mają one elastyczną cholewkę, anatomiczną wkładkę i system podwójnego wzmocnienia sklepienia.

Przyjdź, przymierz i spraw prezent dla Swoich stóp. Warto w nie zainwestować, by cieszyły się zdrowiem jak najdłużej. To S.O.S. dla każdych stóp.

DLACZEGO ARCOPEDICO:

Obuwie Arcopedico wyróżniają trzy podstawowe cechy:

  • System podwójnego wzmocnienia sklepienia.
  • Anatomiczna wkładka.
  • Elastyczna cholewka.

System podwójnego wzmocnienia sklepienia bardzo lekka konstrukcja podeszwy posiada opatentowany system wsparcia łuku stopy poprzez dwa podłużnie wykrojone filary.

Anatomiczna wkładka – wyprofilowana do naturalnego kształtu, jest uzupełnieniem dla bardzo lekkiej podeszwy wspierającej łuk stopy. Anatomiczna wkładka może być wymieniona na inną wkładkę ortopedyczną dopasowaną indywidualnie do danej stopy.

Elastyczna cholewka pozwala dopasować się do różnych kształtów stóp. Szczególnie jeśli stopa posiada niestandardową budowę. Niektóre modele można prać w pralce w temperaturze 30 ̊C

DLA KOGO:

Obuwie Arcopedico dedykujemy wszystkim osobom, które cenią sobie wygodę, optymalne dopasowanie i niepowtarzalny styl. Niezależnie czy Twoje stopy posiadają deformacje czy też są naturalnych kształtów.

Noszenie obuwia Arcopedico naturalnie ćwiczy stopy, wzmacnia prawidłowo mięśnie stopy i łydki oraz wspomaga krążenie krwi. Tym samym daje większy komfort podczas chodzenia.

Zainwestuj w obuwie Arcopedico, aby Twoje stopy cieszyły się zdrowiem jak najdłużej.
To S.O.S. dla każdych stóp.

Arcopedico posiada w ofercie m.in. linie Lytech, Classic, Nature, Medical i Relax.

lytechline_new

To linia unikalnego obuwia, wykonana z elastycznego i przewiewnego materiału tj. biomembrany testowanej przez CTCP Portugalskie Centrum Technologii Obuwia.

Lytech line to ekskluzywna marka A’RCOPEDICO®, przyjazna dla przyrody i zwierząt. Wykonana z materiałów niezawierających substancji szkodliwych dla ludzi i środowiska, poddawanych wielu testom laboratoryjnych celem wyeliminowania obcierania naskórka.

Oddychająca i kontrolowana elastyczność cholewki zgodna z technologia Techno-Elastic, która wyróżnia wszystkie buty A’RCOPEDICO®.

ARCOPEDICO Nature Line

natureline_new

To obuwie wykonane jest ze skóry stosowanej do produkcji odzieży. Z technicznego punktu widzenia, jest to bardzo cienka skóra poddawana specjalnej obróbce. Smarowana określonymi tłuszczami staje się bardziej miękka i elastyczna. Dzięki czemu but dopasowuje się do kształtu stopy.

Aby uodpornić but na ścieranie, bez zakłócania wymaganej sprężystości, w ostatnim etapie produkcji stosuje się bardzo lekkie i drobne cząstki żywicy. Cały proces, kontrolowany przez system jakości ARCOPEDICO®, pozwala stworzenie znakomitej skóry, która spełnia wymagania Dział Technologii Tworzenia Cholewki Techno-Elastic Upper Technology, która wyróżnia wszystkie buty A’RCOPEDICO®.

ARCOPEDICO® Classic Line

classicline-new

To pierwsza i klasyczna linia, która powstała w portugalskiej firmie. Zastosowana wówczas technologia wciąż najbardziej wyróżnia obuwie ARCOPEDICO®. To podstawa koncepcji Technologii Tworzenia Cholewki – Techno Elastic Upper Technology. Innowacją jest użycie elastycznej przędzy nylonowej, która zapewnia kontrolowane dopasowanie do kształtu stopy oraz zastosowanie specjalnego wosku zmiękczającego materiał w celu łagodzenia bezpośredniego kontaktu ze skórą.

 

ARCOPEDICO jest znakiem towarowym firmy Ropar SA, z siedzibą w Vila do Conde, Portugalia.

Od 1966 roku zjednało tysiące klientów na całym świecie za pomocą uniwersalnego słowa cechującego markę: „Komfort”.

Firma projektuje i produkuje ergonomiczne obuwie. Posiada certyfikat ISO9001-2008 dla zapewniania jakości. Jednocześnie utrzymuje tradycyjny charakter produkcji z jej doskonałościami, przy jednoczesnym połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem technologicznym. Marka jest obecnie reprezentowana w 50 krajach na 5 kontynentach, a misją jest: „Zawsze wyprzedzać historię”.

Gdy cenisz wygodę, komfort, lekkość, swobodę i niezależność ubierz swoje stopy w Arcopedico.

Serdecznie zapraszam.

Agnieszka Reif

Dodaj komentarz