Opinie

Poniżej prezentujemy otrzymane opinie od klientów naszego gabinetu. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią serdecznie zachęcamy!

Oto kilka możliwości:

  1. Jako komentarz do dowolnego wpisu na niniejszej stronie.
  2. Drogą mailową na gabinet@przyjacielstop.pl
  3. Na Facebooku:
    https://www.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop
  4. Na Goldenline:
    http://www.goldenline.pl/agnieszka-reif

Otrzymane przez Państwa opinie, komentarze umieścimy poniżej   wraz z linkiem do źródła:


Pani Agnieszko dziękuję za pomoc jest Pani profesjonalistą, syn początkowo pełen obaw stwierdził, że super że znalazłam Panią (opinie w internecie) są  jak najbardziej wiarygodne a ja będę polecala Panią znajomym. Mam też nadzieję że syn zacznie dbać o stopy i paznokcie tak jak powinien.
Wioletta
data 16.01.2016 otrzymaliśmy drogą mailową.


Profesjonalne podejście, miła atmosfera, szczerze polecam!
Anna
data 3.02.2016 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Mądra księga mówi „szukajcie, a znajdziecie”. Jeśli szukacie odpowiedzi na pytana związane ze stopami, to odpowiedzi znajdują się właśnie w gabinecie:)
Arthur
data 19.11.2015 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Doświadczenie aż bije z tych wszystkich dyplomów, wiedza pewnie też nie gorsza. Nic tylko pogratulować odnalezienia swojej pasji :)
Kora
data 07.08.2015 na dole strony: przyjacielstop.pl/o-mnie/


Trafilem do gabinetu Pani Agnieszki zupelnie przypadkowo, kierujac sie pozytywnymi komentarzami w necie. I byl to strzal w dziesiatke!!! Pani Agnieszka jest naprawde godna polecenia profesjonalistka ktora bezinteresownie zaangazowala sie mi pomoc. Poniewaz moja natychmiastowa wizyta w gabinecie byla niemozliwa (mieszkam za granica) Pani Agnieszka w rzetelny, zrozumialy i systemtyczny sposob pokierowala mna krok po kroku jak mam zadbac o wrastajacy paznokiec (a bylo bardzo nieciekawie). Tak wiec kontrolna wizyta w gabinecie byla tylko formalnoscia.
Jestem bardzo serdecznie wdzieczny za pomoc.
POLECAM!!!! POLECAM!!! POLECAM!!!!
Tomasz
data 20.04.2015 na dole strony: przyjacielstop.pl/opinie/


Serdecznie polecam zabieg! Stopy odzyskały swoja gładkość, wszystkie nierówności zniknęły.
Pani Agnieszka jest niesamowicie profesjonalna i udzieliła mi również niezwykle ważnych rad,
jak dbać o stopy aby uniknąć w przyszłości niekorzystnego wyglądu!
Z całego serca POLECAM!
Asia
data 14.12.2014 na dole strony: przyjacielstop.pl/opinie/


Polecam bardzo serdecznie. Super profesjonalna obsługa ze 100 procentową skutecznością
Dwa Qruliki
data 12.12.2014 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Zanim trafiliśmy do gabinetu Pani Agnieszki sądziłam, że problem będących w fatalnym stanie paznokci i odcisków i to u osoby poważnie chorej, jest nie do rozwiązania. Okazuje się, że u dobrego specjalisty da się to zrobić, doświadczając przy tym dużej życzliwości. Bardzo za to dziękuję w imieniu męża i swoim.
Barbara
data 01.11.2014 otrzymaliśmy drogą mailową.


Byłam w tym gabinecie kilka razy, spokojnie mogę polecić go innym, p. Agnieszka ma dużą wiedzę, umiejętności i jest skuteczna. Nie bez znaczenia dla mnie jest zachowanie sterylności narzędzi a w tym gabinecie higiena jest widoczna. Nie mam dużych problemów zdrowotnych ze stopami, ale te które były (bo już ich nie ma) p. Agnieszka poradziła sobie szybko udzielając przy tym fachowych zaleceń. Higiena i profesjonalizm znajdziesz w tym gabinecie.
Grażyna
data 18.10.2014 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Serdecznie polecam zabiegi w tym salonie, zabieg wykonywany jest profesjonalnie z niesamowitym efektem 🙂
Jola
data 19.08.2014 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Gorąco polecam, jestem stałą klientką od kilku lat i nie zamienię na żaden inny gabinet. Profesjonalna i miła obsługa, stopy na maxa zregenerowane po zimie 🙂 5+
Kasia
data 3.06.2014 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Pani Agnieszka robi CUDA miałam trzy wizyty i moje chore stopy już nie bolą (odciski modzele). Jestem pod wrażeniem mogę swobodnie chodzić i n ie odczuwam bólu i na pewno będę korzystać z usług pani Agnieszki polecam wszystkim moim znajomym. Dbajmy o stopy to takie ważne pozdrawiam.
Zosia
data 30.05.2014 na dole strony: przyjacielstop.pl/opinie/


Byłam na kilku zabiegach pedicure w różnych miejscach, ale po żadnym z nich nie było takiego efektu jak u Pani Agnieszki! Profesjonalizm na każdym kroku. Każdy milimetr stópki zregenerowany, że aż miło 🙂 Zdziwiłam się też bardzo pozytywnie, że Pani Agnieszka potrafiła powiedzieć co stopom dolega lub może dolegać i oczywiście co należy zrobić, aby w przyszłości nie mieć problemów. Teraz widzę różnicę pomiędzy zabiegiem kosmetycznym a zabiegiem u specjalisty podologa 🙂
Aleksandra
data 30.05.2014 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Mam poważne problemy ze stopami, które związane są z RZS. Pani Agnieszka potrafi bardzo fachowo zadbać o moje stopy, dzięki niej chodzenie nie sprawia mi już bólu. Lecznicza pielęgnacja stóp połączona jest z zabiegami upiększającymi, z których też jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo otrzymałam wiele cennych wskazówek i porad, zamówiłam odpowiednie obuwie i wkładki, których cały czas używam. Wizyty w gabinecie pani Agnieszki są czystą przyjemnością. W moim przypadku są to regularne wizyty od półtora roku. Serdecznie polecam!
Karolina
data: 22.12.2013 przyjacielstop.pl/informacje/


Zawsze wstydziłem się pójść do kosmetyczki, ale przekonał mnie fakt że Pani Agnieszka jest pielęgniarką więc to trochę zmieniło moje podejście do pierwszej wizyty. Zabieg na pękające pięty był bardzo skuteczny, jeszcze jedna wizyta i myślę że problem całkiem zniknie. Polecam
Tomasz
data: 08.12.2013 przyjacielstop.pl/witaj-swiecie-2


Bezpieczeństwo higieniczne na pierwszym miejscu
Marcin
data: 04.01.2013 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Dzisiaj byłam po raz pierwszy na zabiegu pielęgnacji stóp u Pani Agnieszki.   Jestem pod wrażeniem !!!! Zabieg trwał godzinę, w komfortowych warunkach ,wykonany bardzo profesjonalnie , sterylnie . Moje stopy odżyły !!! Otrzymałam również cenne rady dotyczące pielęgnacji stóp w domu. Od razu zapisałam się na następną wizytę,tym razem z mężem. Tak !! Panowie też muszą dbać o swoje stopy. Jestem bardzo zadowolona z takiej formy relaksu ,jakim była wizyta w gabinecie podologii Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona i polecam ten gabinet innym .
Krystyna
data: 05.03.2013 przyjacielstop.pl/cennik


Zapraszam, zapraszam, zapraszam… Zrób cud dla stóp 🙂
Jolanta
data: 04.01.2013 pl-pl.facebook.com/GabinetSpecjalistycznejPielegnacjiStop


Polecam! Pani Agnieszka bardzo miła specjalistka od stóp do głów. Naprawdę warto szczególnie teraz ja robi się ciepło i pokazujemy stopy :*)
Romanesko
data: 16.03.2012 przyjacielstop.pl/witaj-swiecie-2

Dodaj komentarz